PROVIDENT Pożyczka DLA FIRM informacje i opinie

PROVIDENT Pożyczka DLA FIRM informacje i opinie

Provident to szybka pożyczka pozabankowa przez internet nie tylko dla osób fizycznych ale również dla firm. Ile i na jak długo w firmie Provident pożyczka dla firm zostanie przyznana dla Twojej firmy, na jakich warunkach i jak szybko zostaną wypłacone środki? Jak wnioskować o kredyt dla firm providenta i jakie są opinie? Sprawdź wszystko na temat pożyczki dla firm provident.

Provident – informacje o firmie

Provident Polska to duża instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Grupa IPF od marca 2007 roku notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 roku jest również obecna na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Provident udziela pożyczek gotówkowych dla osób fizycznych i firm już od ponad 18 lat. Firma jest jedną z wiodących instytucji na rynku finansowym w Polsce. Provident udziela pożyczek w kilku wariantach: pożyczka z ratą tygodniową, pożyczka z ratą miesięczną i pożyczka dla firm. Firma promuje się w mediach jako firma z indywidualnym podejściem do każdego klienta, co w praktyce oznacza, że każdy wniosek jest rozpatrywany i negocjowany indywidualnie. Z usług firmy skorzystało już prawie 4 miliony klientów i jak wynika z badań satysfakcji klientów, zadowolonych było ponad 90% pożyczkobiorców.

Siedziba Provident Polska S.A. znajduje się w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A. Spółka jest wpisana przez Sad Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, w  XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sadowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000009389. NIP: 525-15-71-292. Kapitał zakładowy wynosi 142 900 000, 00 zł i został wpłacony w całości. Dane kontaktowe do firmy: telefon 22 455 49 33, infolinia pożyczkowa: tel. 600200200 lub 801707990, e-mail: bok@provident.pl, adres strony internetowej: www.provident.pl

Provident Pożyczka dla Firm – warunki

Pożyczka dla firm Provident to możliwość otrzymania szybkiego wsparcia finansowego dla Twojej firmy. Środki wypłacane są już w 1 dzień w formie gotówki „do ręki” lub przelewem na firmowe konto. Maksymalna kwota pożyczki dla firm to aż 15000 zł, na okres do 24 miesięcy. Co ciekawe przy wyborze kwoty i okresu kredytowania mamy możliwość skorzystania z rat tygodniowych lub miesięcznych – w zależności od wybranej kwoty. Provident Pożyczka dla firm to jedna z najlepszych ofert firmowych pożyczek pozabankowych na rynku finansowym w Polsce.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Korzyści z pożyczką provident dla firm

Głównym atutem pożyczki dla firm provident jest jej „pozabankowość” – nawet jeśli bank odmówił Ci kredytu – masz dalej szansę na pożyczkę w providencie. Po złożeniu wniosku online, aplikacja jest rozpatrywana indywidualnie. Jakie jeszcze korzyści daje pożyczka dla Firm w Provident:

 • kwota pożyczki do 15 tys. zł
 • okres kredytu do 24 miesięcy
 • raty miesięczne
 • minimum formalności
 • dowolny wybór opcji wypłaty pożyczki
 • gotówka wypłacana już w 1 dzień
 • możliwość wliczenia kosztów

Kredyt dla firm Provident – Wniosek o pożyczkę

Kredyt dla firm Provident - Wniosek o pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę należy złożyć wniosek na stronie www.provident.pl. Aby go wypełnić wystarczy kilka minut, nie trzeba wychodzić z domu i nie trzeba również wykonywać połączeń telefonicznych do pożyczkodawcy. Podane we wniosku informacje zostaną indywidualnie przeanalizowane pod kątem kwoty i okresu pożyczki jaki wybierzesz. Informacje jakie należy podać dla providenta we wniosku to:

 • dane osobiste: imię, nazwisko, pesel, forma zatrudnienia (np. własna działalność gospodarcza), e-mail
 • dane adresowe
 • telefon kontaktowy

Następnie za pomocą suwaka wybrać kwotę pożyczki oraz opcję spłaty. Do wyboru są:

 • raty tygodniowe (30, 46, 60, 75, 90 tygodni)
 • raty miesięczne (3, 6, 12, 18, 24 miesięcy)

Przedstawiciel provident skontaktuje się z Tobą telefonicznie i potwierdzi lub przedstawi inną propozycję pożyczki dla Twojej firmy.

Provident dla firm Kalkulator

Każdy kto jest zainteresowany pożyczką dla firm w Provident może skorzystać z kalkulatora. Wystarczy wybrać wnioskowaną kwotę i ilość rat, a kalkulator obliczy wysokość raty i całkowity koszt pożyczki.

Provident dla firm Kalkulator

Aktualna promocja – Pakiet Osobisty Prawnik dla Firm

W ciągu roku pożyczce dla firm towarzyszą różne promocje dla klientów. Aktualnie jest to promocja, która daje możliwość skorzystania z pakietu „Osobisty prawnik dla firm”. Promocja jest przeznaczona jedynie dla osób fizycznych prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Zawierając promocyjną umowę Provident Pożyczka dla firm osoba „na działalności” otrzymuje dodatkową ochronę ubezpieczeniową grupowego ubezpieczenia asysty prawnej, udzielanego przez TU Gothaer S.A. W praktyce pakiet ten umożliwia pomoc prawną przez 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00, np. informacje i porady podatkowe i prawne, do 12 konsultacji i porad prawnych w okresie trwania umowy pożyczki dla firm (maksymalnie 2 w miesiącu), przed sądową windykację faktur (do 6), opinie i analizy prawne.

Provident pożyczki dla firm - promocja

Szczegóły dotyczące aktualnej promocji dostępne na www.provident.pl

Pożyczka dla firm Provident – opinie na temat pożyczki

Firma działa na polskim rynku już bardzo długo i cały czas utrzymuje wysoką pozycję w rankingu. Opinie na temat pożyczki dla firm provident są różne, wiele osób uważa, że koszty pożyczki są zbyt duże. Pozostałe opinie stawiane „na minus” to opinia głównie osób, które nie spłacają zaciągniętych pożyczek w terminie. W tym przypadku główny zarzut to żal do providenta, że jako pożyczkodawca nalicza dodatkowe koszty za niewywiązanie się z umowy. W tym przypadku jednak trzeba stwierdzić jedno – umowa określa jasno wszystkie warunki i ewentualne koszty pożyczki, a nie dotrzymanie umowy zawsze wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Poza tymi dwoma opiniami o pożyczce dla firm provident zbiera pozytywne opinie, przede wszystkim ze względu na wspomnianą już szansę dla każdej firmy na pożyczkę nawet jeśli bank odmówił kredytu.

Najczęściej poruszane tematy dotyczące Provident pożyczka dla firm

Poniżej przedstawiamy 7 najczęściej poruszanych tematów związanych z pożyczką firmową Providenta.

Jaka jest różnica w opcjach: pożyczka w gotówce – pożyczka na konto?

Pożyczka w gotówce jest dostarczana „do ręki” przez przedstawiciela firmy Provident, a raty będą spłacane co tydzień. Pożyczka na konto to pożyczka wypłacana przelewem na konto podane podczas składania wniosku. W tym przypadku raty również będą spłacane na konto.

Brak spłaty w terminie.

Jeśli nie masz możliwości spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z Providentem, w zależności od opcji pożyczki – z przydzielonym doradcą klienta lub poprzez infolinię.

Czy jest możliwość wcześniejszej spłata pożyczki w Provident?

Tak, jest możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki, zarówno częściowej jak i całkowitej.

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki.

Provident daję możliwość, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki jednak trzeba spełnić dodatkowe warunki, więcej informacji na ten temat znajdziesz na www.provident.pl

Jakie dokumenty są wymagane przy składaniu wniosku?

Do złożenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty.

Czy zostanie mi przyznana pożyczka dla firm Provident, jeśli spłacam już inną pożyczkę?

Jeśli uważasz, że Twoje możliwości finansowe pozwalają na spłatę kolejnej pożyczki wystarczy złożyć wniosek i poczekać na decyzję.

Jak mam potwierdzić swój rachunek bankowy?

Aby potwierdzić nr konta bankowego podanego we wniosku należy w trakcie procesu wnioskowania o pożyczkę wykonać przelew na kwotę 1 zł. Kwota ta zostanie zwrócona po weryfikacji.

Pożyczki dla firm Provident – podsumowanie

Podsumowując, pożyczki dla firm Provident to oferta skierowana do firm, którym nie udało się uzyskać kredytu w banku. Koszty kredytów bankowych są sporo niższe, jednak w sytuacji kiedy bank odmawia kredytu dla firm, pozostają instytucje pozabankowe. Oferta Provident pożyczka dla firm to oferta wsparcia finansowego firmy w dosyć wysokich kwotach, bo aż do 15 tysięcy złotych na okres do dwóch lat. Warto pamiętać, że kwota może być negocjowana i nie zawsze uda się otrzymać „maksa”. Pożyczka dla firm provident to opcja szybkiej gotówki na cel związany z działalnością, przy zachowaniu minimum formalności. Opinie o tym produkcie finansowym są mieszane, jednak negatywne opinie pochodzą przeważnie od osób niespłacających swoich zobowiązań w terminie lub osób, które nie zapoznały się z kosztami zawartymi w umowie. Pozostali kliencie są zadowoleni z oferty firmy i chętnie korzystają z jej oferty i promocji.

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Podobne pożyczki:

Zobacz również...

2 komentarze

 1. adnrzej pisze:

  czy to prawda ze na firme mozna teraz dostac nawet 20000 zł w provident?

 2. ;) pisze:

  Nadal jest tylko 15 tys.

Dodaj opinie lub komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *