ZAPLO Zwrot Odsetek – PROMOCJA – informacje. Pożyczki Zaplo.pl

ZAPLO Zwrot Odsetek – PROMOCJA – informacje. Pożyczki Zaplo.pl

ZAPLO ZWROT ODSETEK to nowa promocja przedstawiona przez pożyczki Zaplo.pl. Nowa akcja promocyjna brzmi: „Pożyczkowa niespodzianka od Zaplo.pl, na dzień dobry masz o 50% niższe odsetki, a po pół roku będzie wracać do Ciebie aż 100% odsetek. Wystarczy spłacać raty regularnie. Wejdź na www.zaplo.pl i pożyczaj jak Ci wygodnie.” Pożyczka na raty w Zaplo cieszy się dużym powodzenie, a promocja wystartowała w gorącym przedświątecznym okresie. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie jakie są warunki promocji w Zaplo Zwrot Odsetek, do kogo jest skierowana promocja, co trzeba zrobić aby skorzystać z tej oferty oraz przedstawimy podstawowe informacje o pożyczce Zaplo.pl

ZAPLO ZWROT ODSETEK, czyli promocja pt. „Zwracamy odsetki – 50% na start, a potem tylko lepiej”

Zwracamy odsetki – 50% na start, a potem tylko lepiej – tak brzmi oficjalna nazwa promocji, która nazywana jest skrótem „zwrot odsetek„. Promocja Zaplo rozpoczęła się w dniu 14 października 2016, potrwa aż do 31 grudnia 2016 i dotyczy standardowej pożyczki organizatora o którą wnioskujemy na stronie internetowej www.zaplo.pl przy pomocy kalkulatora, wybierając kwotę, wysokość raty i klikając „chcę pożyczkę”.

ZAPLO ZWROT ODSETEK

Kto może wziąć udział  w promocji zaplo Zwrot Odsetek ?

Akcja promocyjna zaplo zwrot odsetek dotyczy wszystkich pożyczkobiorców, którym w czasie trwania promocji została przyznana pożyczka (dodatkowo w przypadku nowych klientów – należy wnieść opłatę rejestracyjną). Udziału w akcji nie mogą brać pracownicy organizatora i ich najbliżsi.

Zasady promocji zaplo.pl – warunki jakie trzeba spełnić

Na starcie 50% niższe odsetki, a po pół roku zwrot odsetek Zaplo100%. Na czym dokładnie polega ta promocja i jakie są zasady – o tym niżej.

PROMOCJA ZWROT ODSETEK

Regulamin promocji Zwrot Odsetek w Zaplo

Pełny regulamin promocji Zaplo dostępny jest w całości pod adresem www.zaplo.pl. Poniżej przedstawiamy cztery najważniejsze aspekty:

1. Przez pierwsze 6 miesięcy, po uiszczeniu przez pożyczkobiorcę każdej raty pożyczki Zaplo zwróci odsetki w wysokości 50% sumy odsetek naliczonych za pierwsze sześć miesięcy trwania umowy podzielonych przez 6 rat. Jeśli jednak pożyczka była udzielona na okres krótszy niż 6 miesięcy zwrot odsetek będzie dotyczył 50% sumy odsetek naliczonych przez cały okres trwania pożyczki podzielonej przez liczbę rat.

2. Od 7 miesiąca – od siódmej raty – pod warunkiem terminowych płatności każdej z rat pożyczki, Zaplo dokona zwrotu odsetek w wysokości 100% sumy odsetek naliczonych w pozostałym okresie trwania umowy, podzielonym przez liczbę pozostałych rat.

Warto powtórzyć, że aby otrzymać zwrot odsetek zaplo, najważniejsza jest spłata rat w terminie.

3. Jeśli uczestnik promocji dokona wcześniejszej całkowitej spłaty pożyczki lub wypowie umowę pożyczki to Zaplo nie będzie dokonywać zwrotu odsetek od momentu dokonania takiej czynności.

4. Zwrot odsetek zaplo dokona na rachunek bankowy pożyczkobiorcy, na który została wypłacona rata pożyczki w terminie 7 dni roboczych.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Zaplo Zwrot Odsetek – podsumowanie

Podsumowując promocja Zaplo Zwrot Odsetek jest bardzo ciekawą ofertą na tle konkurencji. Po przeliczeniu kosztów pożyczki, uwzględniając zwroty odsetek, koszty są bardzo przystępne w porównaniu do podobnych pożyczek na rynku. Warto wspomnieć, że udział w promocji można wziąć aż do 31.grudnia 2016, a dokładniej do godziny 23:59:59 na www.zaplo.pl.

 

Podobne pożyczki:

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Ania pisze:

  Jak zrezygnowac z pozyczki zaplo jesli wzielam ja 15 pazdziernika???

  • mareczek pisze:

   not o już po ptakach pani Aniu 🙁 nie można wypowiedzieć umowy w zaplo, czyli pozostalo splacic w całości ewentualnie i prosić o zwrot odsetek

 2. Marcin pisze:

  czy zaplo sprawdza bik big krd erif i te wszystkie bazy kredytowe? Jak u nic z decyzja jak slaby bik?

 3. Elwira pisze:

  czy w zaplo można pożyczyć na raty tygodniowe czy tylko miesieczne? i czy dla zadluzonych tez pozyczaja?

Dodaj opinie lub komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *