4LIFE Direct BEZTERMINOWE Ubezpieczenie Na Życie

4LIFE Direct BEZTERMINOWE Ubezpieczenie Na Życie

Jedna z ofert ubezpieczenia na życie firmy 4Life direct BEZTERMINOWE Ubezpieczenie na życie. Dowiedz się co oznacza bezterminowe ubezpieczenie, kto może je wykupić i jakie są warunki. Przedstawiamy jakie korzyści płyną z wykupienia polisy, jakie są opinie, ile wynoszą sumy ubezpieczenia w 4Life Direct, płatności i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie bezterminowe na życie w tej firmie.

4Life Direct Ubezpieczenia na życie – informacje o firmie

Firma 4Life Direct jest jedną z czołowych firm ubezpieczeniowych w Europie. W telewizji można zauważyć sporo spotów reklamowych firmy, które kuszą ofertą. Firma w reklamach przekonuje, że polisa jest bardzo korzystna i wręcz konieczna aby zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci. W kampanii udział bierze również znana wszystkim Stanisława Ryster – prezenterka TVP, które popularność zyskała prowadząc teleturniej Wielka Gra. 4Life Direct na rynku ubezpieczeń działa już ponad 25 lat, a polisy, które sprzedaje firma to ubezpieczenia na życie Towarzystwa Ubezpieczeń Red Sands. Firma specjalizuje się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie. 4Life Direct, jak sama zapewnia, w swoim działaniu trzyma się trzech głównych obietnic swoim klientom:

 1. Prostota działania – prosty język, bez prawniczych formułek, zrozumiały dla każdego klienta, pisane prostym językiem.
 2. Wygoda klientów – cała procedura od wykupienia polisy, aż po otrzymanie świadczenia, załatwiana bezpośrednio z 4Life Direct
 3. Przystępne cenyubezpieczenia na życie mają być dostępne dla wszystkich, niezależnie od zarobków, zawodu i zdrowia.

4Life Direct sp. z o.o. swoją siedzibę w Polsce ma w Warszawie (Chmielna 132/134.), NIP 9512263500, Regon 141496641, KRS 0000313549. Kontakt do firmy: tel. 223545050, dział obsługi klienta: 223545000, dział odszkodowań: 223545000, bezpłatna infolinia: 800 900 444, e-mail: info@4lifedirect.pl, strona internetowa: www.4lifedirect.pl

Bezterminowe ubezpieczenie na życie 4Life direct

Ubezpieczenie na życie ma dać poczucie bezpieczeństwa ubezpieczonemu i jego bliskim. Ma zapewnić wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych wypadków. Zatem jakie korzyści oferuje bezterminowe ubezpieczenie na życie 4 life direct?

Bezterminowe ubezpieczenie na życie 4Life direct

Warunki – 4Life Direct bezterminowe ubezpieczenie na życie

Masz nie więcej niż 85 lat? Masz pewność, że otrzymasz akceptacje!

Polisa bezterminowego ubezpieczenia na życie 4Life Direct zapewnia gwarancję akceptacji i kontynuacji ubezpieczenia dla osób w wieku do 85 lat, bez względu na stan zdrowia. Polisa jest ważna do końca życia lub tak długa jak opłacasz swoje składki.

Martwisz się, że Twoje składki wzrosną? Nie w 4Life Direct.

Firma daje również gwarancję niezmienności składki ubezpieczeniowej. Bez względu na wiek i stan zdrowia, raz przyjęta składka nigdy nie wzrośnie.

Dodatkowe korzyści dla zawierających bezterminowe ubezpieczenie na życie w 4Life Direct:

 • brak pytań o stan zdrowia i badania lekarskie
 • składki przystępne cenowo
 • po 90 roku życia otrzymasz zwolnienie z opłacania składek, a suma ubezpieczenia pozostanie taka sama
 • gwarancja niezmienności świadczeń
 • możliwość ubezpieczenia indywidualnego lub ze współmałżonkiem
 • polisę kupisz bez wychodzenia z domu (wystarczy wypełnić formularz na www.4lifedirect.pl)

ZŁÓŻ WNIOSEK

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o ubezpieczenie?

Wystarczy wejść na stronę internetową www.4lifedirect.pl i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, w którym podasz podstawowe dane o sobie. Przedstawiciel firmy oddzwoni w dogodnym dla Ciebie terminie, odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi wszystkie szczegółowe informacje.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie 4Life Direct - wniosek

Jaka jest suma ubezpieczenia bezterminowego 4life Direct?

W 4Life Direct suma ubezpieczenie bezterminowe, w zależności od Twoich potrzeb i możliwości finansowych, może zostać udzielone na sumę od 1000 zł do 100 000 zł. Przy zawieraniu umowy masz możliwość zawarcia dodatkowego wariantu „podwojone świadczenie wypadkowe”, dzięki któremu Twoi bliscy otrzymają podwójną sumę ubezpieczeń w przypadku Twojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowo możesz objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera.

W jaki sposób opłaca się składki polisy w 4Life Direct?

Składki można opłacać w dowolny sposób: przelewem, na poczcie lub korzystając z polecenia zapłaty w swoim banku. Wybierając tą ostatnią opcję 4Life Direct obniży naszą składkę o 3 zł miesięcznie, a poza tym mamy pewność, że składka zawsze dotrze na czas do ubezpieczyciela.

Wypłata świadczenia

Kiedy 4Life Direct wypłaci świadczenie z polisy bezterminowego ubezpieczenia? W przypadku Twojej śmierci, ubezpieczyciel wypłaci Twojej rodzinie świadczenie w ciągu 24 godzin dni pracujących od daty dostarczenia kompletnego wniosku o wypłatę świadczenia.

4Life Direct ubezpieczenia na życie – opinie

Jakie opinie zbiera firma 4Life Direct i co jest podawane jako główne plusy i minusy. Sprawdziliśmy.

Opinie o ubezpieczeniach 4Life Direct na plus – zalety:

 • brak badań lekarskich
 • brak ograniczeń zdrowodnych
 • jedyny wymóg – wiek do 85 lat
 • stała wysokość składki
 • jasne warunki i umowa

Opinie o ubezpieczeniu bezterminowym na życie na minus – wady:

 • brak kalkulatora składki na stronie internetowej
 • okres karencji w początkowym okresie trwania umowy

Ubezpieczenie 4life direct na życie bezterminowe – podsumowanie

Główna zaleta bezterminowego ubezpieczenia na życie 4Life Direct? Każdy, bez wyjątku, w wieku do 85 lat, otrzyma akceptację, składki nigdy nie wzrosną, a świadczenie nie zmaleje. Ubezpieczenie nie wymaga oceny ryzyka, czyli wypełniania ankiet dotyczących stanu zdrowia i poddawania się badaniom lekarskim.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane w 4Life Direct zapewni, w przypadku Twojej śmierci, pomoc finansową Twoim bliskim na pokrycie kosztów pogrzebu i innych wydatków. Aby wykupić polisę nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.4lifedirect.pl

 

Podobne ubezpieczenia:

3 komentarze

 1. Monika pisze:

  Czy w 4lifedirect dostanie sie ubezpieczenie na życie bezterminowe w wieku skończonych 85 lat? Piszecie, żę do 85 lat ale czy 85.5 też czy już za duży wiek?

  • finapol.pl pisze:

   Witaj Monika. Tak, w tym wieku otrzyma ubezpieczenie bezterminowe. Zgodnie z umową 4life direct nie można mieć ukończonych 86 lat.

 2. Lutz pisze:

  Witam
  Mieszkam za granicą na stałe czy mogę ubezpieczyć osobę zamieszkałą w polsce i opłacać składki z konta zagranicznego

Dodaj opinie lub komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *